<![CDATA[Príspevky používateľa: xSTUFF]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Tue, 01 Dec 2020 21:21:16 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Klasika]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28811254/madarskeho-europoslanca-zadrzali-s-drogami-na-zakazanom-vecierku.html 28811254 Tue, 01 Dec 2020 18:36:39 +0000 <![CDATA[Hore dole hore dole]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28752354/ceny-ropy-sa-po-poklese-na-zaciatku-dna-vratili-k-rastu.html 28752354 Tue, 10 Nov 2020 18:59:06 +0000 <![CDATA[Ten chlapik]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28739522/kedy-budu-vysledky-volieb-a-cakaju-usa-nepokoje-odpovede-na-vase-otazky.html 28739522 Thu, 05 Nov 2020 17:06:46 +0000 <![CDATA[Skús vysvetlit ak vies]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28635467/bez-gastracov-nepomrieme.html 28635467 Mon, 05 Oct 2020 21:36:05 +0000 <![CDATA[Keď budeš chory]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28629376/nova-liecba-znici-az-dve-tretiny-rakovinovych-buniek-nepouziva-lieky.html 28629376 Sat, 03 Oct 2020 05:28:42 +0000 <![CDATA[Na druhej strane]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28512440/prva-viceprezidentka-historie-kto-je-kamala-harrisova.html 28512440 Wed, 12 Aug 2020 07:14:13 +0000 <![CDATA[Však ako inak]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28492744/ako-sa-sprava-koronavirus-v-bazene-a-v-jazere-kvapocky-s-virusom-voda-rozriedi.html 28492744 Sun, 02 Aug 2020 05:13:29 +0000 <![CDATA[Skús si to]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28472966/motiv-mal-iba-kocner-tvrdi-lipsic-prokurator-navrhuje-25-rokov-minuta-po-minute.html 28472966 Thu, 23 Jul 2020 18:46:18 +0000 <![CDATA[Akože neprešla okolo]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28467424/chysta-sa-novy-tandem-fico-a-pellegrini.html 28467424 Tue, 21 Jul 2020 17:40:41 +0000 <![CDATA[Teba odkedy trápia]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28463183/trump-oznacil-bidena-za-neschopneho-viest-krajinu.html 28463183 Mon, 20 Jul 2020 05:06:29 +0000 <![CDATA[Som rad]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28461284/trumpov-biely-dom-porusil-tradiciu.html 28461284 Sat, 18 Jul 2020 19:36:42 +0000 <![CDATA[Snáď nemyslite vážne]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28457055/ciznar-pomaly-v-urade-konci-peklo-nikdy-nerozputal-profil.html 28457055 Fri, 17 Jul 2020 05:58:55 +0000 <![CDATA[Skúsis aj nieco]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28405471/zeny-a-deti-nie-su-vasim-majetkom.html 28405471 Wed, 24 Jun 2020 15:22:08 +0000 <![CDATA[Ty máš problem]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28403534/hra-na-schovavacku-zverejnili-druhy-diel-dokumentarneho-filmu-o-pedofilnych-knazoch.html 28403534 Tue, 23 Jun 2020 21:05:00 +0000 <![CDATA[Ešte by som doplnil]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28394675/nizke-platy-vela-nadcasov-malo-vycviku-obvodne-oddelenia-policie-su-bezpecnostnym-rizikom.html 28394675 Fri, 19 Jun 2020 16:46:02 +0000 <![CDATA[Áno bude to oslobodené]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28383198/obchodnici-s-gastrolistkami-si-brania-biznis.html 28383198 Sun, 14 Jun 2020 22:40:37 +0000 <![CDATA[tiez si skor myslim,]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28372150/zaplat-dva-napoje-dostanes-jeden-belgicko-spusta-opak-happy-hour.html 28372150 Tue, 09 Jun 2020 17:38:26 +0000 <![CDATA[Samozrejme]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28365879/britska-farmaceuticka-spolocnost-zacina-vyrabat-vakcinu-proti-koronavirusu.html 28365879 Sat, 06 Jun 2020 12:46:49 +0000 <![CDATA[Ďakujem]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28347994/kuzela-konci-ako-sef-ustavu-detskych-chorob.html 28347994 Fri, 29 May 2020 06:41:10 +0000 <![CDATA[Mám len jednu odpoved]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/28340142/pietruchova-takto-to-zacalo-v-madarsku-aj-polsku-bojim-sa-ze-nabozenstvo-bude-urcovat-zakony.html 28340142 Mon, 25 May 2020 20:18:46 +0000