Štvrtok, 15. november, 2018

Voľby do VÚC 2017 Pezinok: Zoznam kandidátov na poslancov

Zoznam kandidátov z volebných obvodov okresu Pezinok.

(Zdroj: Ilustračné foto: PETIT PRESS/Vladimír Šimíček)

PEZINOK. Okres Pezinok patriaci do Bratislavského samosprávneho kraja je rozdelený do štyroch volebných obvodov. Tu je zoznam všetkých kandidátov.

Kandidáti na poslancov BSK v okrese Pezinok

Mesto Pezinok je samostatný volebný obvod číslo 17. Do BSK sa dostanú dvaja zvolení poslanci.

Rastislav Blaško, PhDr. Mgr. - nezávislý kandidát

Maroš Borza, Ing. - Slovenská národná strana

Andrea Čajkovičová - SME RODINA - Boris Kollár

Milan Grell, PhDr. - nezávislý kandidát

Peter Kremský, Mgr. - nezávislý kandidát

Roman Mács, JUDr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Richard Oravec, Mgr. - nezávislý kandidát

Juraj Pátek, Ing. - nezávislý kandidát

Karol Polanský - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Oliver Solga, Mgr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Jozef Valko - Slovenská národná strana

Volebný obvod číslo 18 zahŕňa obce Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné, voliči budú vyberať jedného poslanca.

Zuzana Achbergerová, Bc. - SME RODINA - Boris Kollár

Štefan Gašparovič, JUDr. - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Marek Hlavatý - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Oľga Jarošová, PhDr. Mgr., PhD. - nezávislý kandidát

Edmund Kalianko - nezávislý kandidát

Marek Staňo, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Vo volebnom obvode číslo 19 budú voliť obyvatelia Modry, Šenkvíc a Vinosadov, voliči budú vyberať jedného poslanca.

Dominik Bučurič, JUDr. - nezávislý kandidát

Patrik Dubovský, PhD. - nezávislý kandidát

Peter Fitz, Mgr. - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Alexander Held, Mgr. - ŠANCA

Terézia Holecová - Slovenská národná strana

Ján Chalabala - Modra Komunistická strana Slovenska

Karol Kokoška - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Štefan Zabák, Mgr. - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Do volebného obvodu číslo 20 partia Báhoň, Budmerice, Častá, Ool'any, Dubová, Jablonec, Pila, Štefanová, Vištuk a dve obce okresu Senec: Igram, Kaplna, voliči budú vyberať jedného poslanca.

Radovan Mičunek, RNDr. Ing. Mgr., PhD. - nezávislý kandidát

Jozef Mikuš - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Jozef Mruškovič - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Marcel Olša, Mgr. - nezávislý kandidát

Ivan Patoprstý, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska