Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Svätý Jur hostí v derby Limbach

Víkend plný futbalu čaká na divákov aj tentokrát. Okrem seniorov už hrajú aj dorastenci, žiaci i ženy.

SENIORI

II. liga - 25. kolo

4.4. 19.30 SFM Senec – Tatran Prešov (Prešinský, Hrdlička, Kováč, Sedlár, Tarči, Medveď)

III. LZ - 20. kolo

6.4. 16.30 D. Lužná – Levice (Krivošík, Barenčík, Vitko, Chalmoviansky)

MRB – 21. kolo

5.4. 10.30 Ružinov – Bernolákovo (Vašš, Kočický, Smirnov; Beňo), ŠKP – Rohožník (Lauer, Ščepán, Parilák; Truchlý), 16.30 Inter – P. Štvrtok (Ježík, Chromý, Orlický; Chladek), Sv. Jur – Limbach (Brody, Bláha, Rozinek; Jablonický), Báhoň – Kráľová p/S (Srna, Kroneraff, Bohun; Príkopa), 6.4. 16.30 Domino – Stupava (Straka, Cvengroš, Parilák; Marczell), Rovinka – Lozorno (Polakovič Ľ., Kachnič, Mosor; Minárik), Ivanka p/D – Most p/B (R, AR1, AR2, Keller)

Skryť Vypnúť reklamu

S4A – 16. kolo

5.4. 9.30 BCT – Vrakuňa (Ďurčo M., Dávid D., Jendruš; Mazanec P.), 16.30 Lamač – Kalinkovo (Ruc, Lackovič, Laciňák; Vaško), 6.4. 16.30 Danubia – Jarovce (Pacalaj, Havrila, Križko; Dadykin - Rapid), Igram – Malinovo (Polomský, Maretta, Gosiorovský; Rášo), K. Ves – Rusovce (Ralbovský, Valko, Abrman; Páchnik - BCT), Vajnory – Tomášov (Tanglmayer, Gaži, Polomský; Ondrušek), Čunovo – D. N. Ves (Henček, Martiška, Moravec; Somoláni)

S4B – 16. kolo

5.4. 16.30 PŠC Pezinok – Jablonové (Martinkovič st., Tanglmayer, Valko; Elefant), 6.4. 16.30 Šenkvice – Budmerice (Dávid D., Dujava, Hrazdira; Slezák), Jakubov – Závod (Zálesňák, Samko, Malárik; Hájek), Viničné – V. Leváre (Olša D., Kočický, Bohun; Brody), Jablonec – CFK Pezinok (Chálka, Křivan, Hádek; Šuniar), Kostolište – Zohor (Koštrna, Hajnala, Bláha; Lazar)

Skryť Vypnúť reklamu

S5VB - 18. kolo

05.04. 16.30 Sl. Grob B – H. Šúr (Rybár, Augustovič st., Polakovič A., D), 06.04. 16.30 Blatné - Kráľová B (Gilbert, Opálek, AR2, D), Častá – Miloslavov (Olša M., Lieskovský, AR2, D), Grinava – Kaplna (Augustovič st., Strapek, Sobolová, D), Vištuk – Modra (ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m), Ch. Grob – N. Dedinka (Huska, Kováč, Randa, D), Dubová – Doľany (Patlevič, Gajarský, Paracková, D), Svätý Jur B - Čataj (Augustovič ml., Kardelis, Mičura, D)

DORAST

II. liga Západ SD/MD – 20. kolo

5.4. 10.00-12.30 Senec – H. Nitra (Polakovič Ľ., Straka, Zálesňák; Darlea - V. Biel)

SD3R – 19. kolo

5.4. 13.00 ŠKP – Vrakuňa (Křivan, Parilák, Ščepán), 14.00 Domino – Ružinov (Križko, Pacalaj, Smirnov), Báhoň – Iskra (Olša D., Bohun, Kroneraff), 16.30 Kostolište – PŠC Pezinok (Gaži, Polomský, Lauer), Bernolákovo – Rohožník (Chálka, Martiška, Gosiorovský), 6.4. 13.00 Rača – BCT (Rozinek, Ďurčo M., Smirnov)

Skryť Vypnúť reklamu

MD3R – 16. kolo

5.4. 12.00 PŠC Pezinok – Zohor – Kolízia!!!, 6.4. 10.00 Vrakuňa – ŠKP (Laciňák, Ruc, Martinkovič st.), 14.00 Šamorín-Hamuliakovo – Domino (ObFZ-m, ObFZ-m - Hamuliakovo), Gajary – Senec (Lackovič), 15.00 Rača – Tomášov (Smirnov, Ďurčo M., Rozinek)

S4VB – 10. kolo

05.04. 14.00 Kráľová–Cajla (Gilbert, AR1), 16.30 Šenkvice – Igram (Huska, Lieskovský), D. Lužná B – Modra (Strapek, AR1), 6.4. 14.00 Viničné – Budmerice Kočický, Samko

ŽIACI

I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo

5.4. 10.00-12.00 Senec – Spartak Trnava (Martiška, Gosiorovský, Chálka - NTC Senec)

II. liga SZRL+MZRL – 16. kolo

5.4. 9.00-10.30 Domino – D. N. Ves (Henček, Somoši), 10.00-11.45 D. Lužná – FA Bratislava (Hádek, Moravec), 10.00-11.30 Rusovce – K. Ves (Malárik, Koštrna), 10.00 Modra – Ružinov (Orlický - iba st. žiaci), 11.30-13.30 BCT – Vrakuňa (Dávid D., Jendruš), 12.30-15.00 PŠC Pezinok – Rača (Valko, Tanglmayer), 14.30-16.30 Žolík Malacky – Ivanka p/D (Ralbovský, Ďurčo M.)

SZVPK - 10. kolo

05.04. 10.30 Jablonec - Sv. Jur (Sobolová), 14,00 Vištuk – Doľany, 06.04. 14.30 Šenkvice - Sl. Grob, Častá – Budmerice, Dubová–Cajla

SZVSC - 12. kolo

06.04. 10.00 Igram – Tomášov, 14.30 Kráľová– Malinovo

MZV - 13. kolo

06.04. 09.30 Cajla– Bernolákovo, 10.00 N. Dedinka – Rovinka (Marczell), Viničné – Báhoň, 14.30 Limbach - P. Úľany, Kalinkovo – Šenkvice

ŽENY

II. liga ženy BA – 13. kolo

5.4. 15.00 D. Lužná – FC Povoda (Moravec, Hádek), 6.4. 11.00 Sv. Jur – Myjava (Ježík, Srna)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 13.kolo

5.4. 13.30 D. Lužná – FC Povoda (Hádek), 6.4. 9.30 Sv. Jur – Myjava (Srna)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 592
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 807
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 172
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 237
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 799
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 687
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 585
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 486
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 464
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 335
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Pezinok - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Pezinok

Celoplošné testovanie.

Z miest je na tom z hľadiska pozitivity najlepšie Svätý Jur.

12 h
Ilustračné foto.

Obmedzenie potrvá do pondelka 1. februára do 17.00 h.

12 h
Nehoda v Lamači na Hodonínskej.

Polícia pripomenula, že k zníženiu dopravnej nehodovosti môžu prispieť všetci účastníci cestnej premávky.

22 h
ZOS Pezinok

Zariadenie je v karanténe.

24 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

18 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

23 h

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

13 h

Už ste čítali?