Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric
Pridajte si svoje mesto

Rezerva Svätého Jura vyzve druhú Grinavu

Futbalová jeseň pomaly vrcholí. Vyberte si z víkendových zápasov kategórie seniorov, dorastu, žiakov či žien.

SENIORI

2. LIGA – 15. kolo
25.10. o 17,30 SFM Senec – Podbrezová (Michlian, Žákech, Pozor, Jurenka, Korman, Krchňák)

3. LZ – 13. kolo
27.10. o 10,30 Slovan B - Vráble (Korista, Chládek, Jánošík, Šipoš), Rača - Púchov (Galád, Ondruš, Hrmo, Franek), o 14,00 D. Lužná – Nemšová (Perašín, Obertová, Galo, Csabay)

MRB – 15. kolo
26.10. 10.30 Ružinov – S. Grob (Kočický, Lauer, Polakovič Ľ.; Sedlák), 14.00 P. Štvrtok – Báhoň (Vašš, Bláha, Parilák; Šuran), 27.10. 10.00 Inter – Lozorno (Havrila, Ježík, Mosor; Truchlý), 14.00 Domino – Sv. Jur (Bohun, Tanglmayer, Tanuška; Príkopa), Stupava – Ivanka p/D (JMKFS, JMKFS,JMKFS; Pavlík za (KR BFZ), Bernolákovo – Most p/B (Orlický, Srna, Berner; Somoláni), Limbach – Kráľová p/S (Brody, Kachnič, Kroneraff; Minárik), Rovinka – Rohožník (Henček, Straka, Martiš; Pogány)

S4A – 11. kolo
26.10. 9.30 BCT – Lamač (Gubančok, Chálka, Ďurčo M.; Brody), 14.00 Vrakuňa – Danubia (Hrazdira, Martinkovič st., Dujava; Minarovič), 27.10. 14.00 Tomášov – Karlova Ves (Lackovič, Dávid D., Zálesňák; Dadykin), D. N. Ves – Malinovo (Křivan, Gosiorovský, Černý; Chladek), Čunovo – Kalinkovo (Valko, Polomský, Samko; Banič), Vajnory – Jarovce (Fischer, Abrman, Olša D.; Šuniar), Rusovce – Igram (Pacalaj, Havrila, Somoši; Páchnik)

S4B – 11. kolo
27.10. 14.00 Malacky – PŠC Pezinok (Smirnov, Martinkovič st., Lipari; Ľupták - P. Štvrtok – um.tráva), CFK Pezinok – V. Leváre (Gaži, Vašš, Ďurčo M.; Beňo), Zohor – Závod (Hádek, Pinček, Chálka; Elefant), Kostolište – Budmerice (Koštrna, Bláha, Ralbovský; Marczell), Jablonec – Jablonové (Chromý, Smolíková, Cvengroš; Darlea), Gajary – Šenkvice (Križko, Dujava, Ruc; Sochor), Viničné – Jakubov (Malárik, Dobrovský, Augustovič za ObFZ-v; Jablonický)

S5VB – 13. kolo
26.10. 14:00 Kráľová pri Senci B – Čataj (Augustovič, Rybár, Habo, D), 27.10. 14:00 Nová Dedinka – Slovenský Grob B (Rybár, Kováč, AR2, D), Modra – Doľany (Zárecký, Opálek, AR2, D), Blatné – Kaplna (Habo, Bilčík, Hošo, D), Dubová – Miloslavov (Huska, Lieskovský, AR2, D), Chorvátsky Grob – Hrubý Šúr (Bočák, Brejcha, AR2, D), Vištuk – Častá (Olša M., Polakovič A., Strapek, D), Svätý Jur B – Grinava (Pirník, Hudy, AR2, D)

DORAST

II. liga Západ SD/MD – 13. kolo
27.10. 10.00-12.30 K. Ves – Senec (Parilák, Kočický, ObFZ-m; Hájek - Iskra – umelá tráva)

SD3R – 13. kolo
26.10. 9.00 Domino – Báhoň (Polomský, Křivan, Abrman), 10.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D (Černý, Smirnov, Lipari), 11.30 D. Lužná – Iskra (Ruc, Gosiorovský, Križko), Rohožník – Vrakuňa (Dávid D., Tanuška, Lackovič), 14.00 Kostolište – ŠKP (Tanglmayer, Kroneraff, Ježík), 27.10. 13.00 Rača – Bernolákovo (Lauer, ObFZ-m, ObFZ-m)

MD3R – 11. kolo
26.10. 12.00 PŠC Pezinok – Domino (Lipari, Smirnov, Černý), 14.00 Senec „B“ – Ružinov (Abrman, Křivan), 27.10. 11.30 Zohor – ŠKP (Pinček, Chálka), Gajary – Šamorín-Hamuliakovo (Dujava, Ruc), 12.30 BCT – Vrakuňa (ObFZ-m, ObFZ-m)

SD4VB – 9. kolo
26.10. 11:30 Kráľová pri Senci – Modra (Habo, Kardelis), 14:00 Slovenský Grob – Budmerice (Brejcha, Hošo), 27.10. 10:30 Dunajská Lužná B – Častá (Hošo, AR1), 11:30 Viničné – Igram (Augustovič), CFK Pezinok – Šenkvice (Ďurčo M., Vašš)

ŽIACI

I.LSŽ – U15, U14 – 12. kolo
26.10. 10.00-12.00 Senec – Myjava (Fischer, Bohun, Brody - Réca)

II. liga SZRL+MZRL – 11. kolo
26.10. 9.00-11.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok (Parilák, Malárik), D. N. Ves – FA Bratislava (Pacalaj, Koštrna), 9.00-10.30 Modra – Rača (Hádek, Olša D.), 10.00-11.30 Rusovce – D. Lužná (Havrila, Ralbovský), 11.30-13.30 BCT – Žolík Malacky (Chálka, Ďurčo M.), 27.10. 9.00-10.30 Domino – Ivanka p/D (Samko, Abrman), 9.30-11.30 Ružinov – Karlova Ves (Křivan, ObFZ-m)

SZVPK – 9.kolo
26.10. 10,30 Jablonec – Budmerice (Zárecký), 27.10. 9,30 CFK Cajla – Šenkvice (Habo), 11,30 Vištuk – Sv. Jur (Polakovič A.), 12,00 Dubová – Doľany (Huska), Častá – Sl.Grob (R)

SZVSC – 9.kolo
26.10. 15,00 Š.Hamuliakovo – Kráľova (R), 27.10. 10,00 Igram – Most (Polakovič A.)

MZV – 9.kolo
26.10. 10,00 CFK Cajla – N. Dedinka (Brejcha), Rovinka – Báhoň (R) 13,00 Š. Hamuliakovo – P. Uľany (R), 27.10. 12,00 Limbach – Viničné (Konečný), Bernolákovo – Kalinkovo (R)

ŽENY

II. liga žien – 7. kolo
26.10. 14.00 D. Lužná – Vrakuňa (Gosiorovský), 27.10. 11.00 Sv. Jur – Karlova Ves (Srna)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 7.kolo
27.10. 9.30 Sv. Jur – Karlova Ves (Srna)


  1. Voľby do VÚC 2017 Pezinok: Zoznam kandidátov na poslancov 164
  2. Náhradná autobusová stanica na Nivách začne fungovať od 1. októbra 71
  3. FEELME hrá na filmovú nôtu už 15 rokov 22
  4. Cyklokoalícia Pezinok žiada mesto, aby nezabudlo na ulicu SNP a okruh pri Rozálke Foto 18
  5. Náhradnú autobusovú stanicu majú otvoriť v druhej polovici septembra 13
  6. Prvý protest proti primátorovi podporilo niekoľko desiatok ľudí Foto 9
  7. V Modre bude konferencia o tradícii keramiky 8
  8. V Zámockom parku v Pezinku bude Raj 8
  9. Hrad Červený Kameň láka na zaujímavé výstavy 7
  10. Zajtra sa u nás opäť poriadne rozprší 5

Najčítanejšie správy

Pezinok

Voľby do VÚC 2017 Pezinok: Zoznam kandidátov na poslancov

Zoznam kandidátov z volebných obvodov okresu Pezinok.

Náhradná autobusová stanica na Nivách začne fungovať od 1. októbra

Cestujúci na náhradnej autobusovej stanici nájdu informácie o spojoch, oddychovú zónu, priestor na odkladanie batožiny, toalety aj stánky s občerstvením.

FEELME hrá na filmovú nôtu už 15 rokov

Filmové témy vo svojskom energickom prevedení na pódiu už 15 rokov hrá skupina s tematickou slovnou hračkou v názve FEELME.

Cyklokoalícia Pezinok žiada mesto, aby nezabudlo na ulicu SNP a okruh pri Rozálke

Cyklokoalícia Pezinok (CKPK) verí, že tri roky trvajúca príprava projektu cyklochodníka Pezinok-Limbach nebude v tomto roku jedinou cyklistickou aktivitou mesta.

Náhradnú autobusovú stanicu majú otvoriť v druhej polovici septembra

Predpokladaný termín otvorenia náhradnej autobusovej stanice na Bottovej ulici v Bratislave je druhá polovica septembra.

Blízke regióny

Smrť trojročného dieťaťa: Nemocnica pochybila

Úrad pre dohľad už uzavrel vyšetrovanie. Nedostatky zistil aj vo vedení zdravotnej dokumentácie.

Voľby do VÚC 2017 Trenčín: Zoznam kandidátov na poslancov

Úplný zoznam kandidátov uchádzajúcich sa o poslanecký mandát v zastupiteľstve Trenčianskeho samosprávneho kraja za okres Trenčín.

Na námestí objavili základy stovky rokov starej budovy

Stovky rokov staré torzá murív mohli v minulosti predstavovať základy mýtnice alebo vážnice.

Radovan sa rútil Trenčínom. Do pôrodnice mu doprovod robila polícia

Policajti uplynulý utorok spozorovali auto, ktorého vodič sa rútil po Bratislavskej ulici v Trenčíne a nebezpečne predbiehal ostatné autá.

Veľký úhyn rýb už má príčinu. Amoniak vo vode a vysoké teploty

Za úhynom rýb bolo podľa zistení úradov zvýšenie hodnoty amoniaku vypúšťaných odpadových vôd. Zároveň k tomu prispeli aj nepriaznivé klimatické podmienky.

Všetky správy

V Banskej Bystrici dnes otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke, majetkom mesta sa stane po zápise na list vlastníctva.

Prieskum Focus: Vládne strany oslabujú

Smer oslabil o takmer dve percentá. Do parlamentu by sa dostalo aj KDH.

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny čoskoro zmizne.

Kam vyraziť