PEZINOK. Okres Pezinok patriaci do Bratislavského samosprávneho kraja je rozdelený do štyroch volebných obvodov. Tu je zoznam všetkých kandidátov.
Kandidáti na poslancov BSK v okrese Pezinok
Mesto Pezinok je samostatný volebný obvod číslo 17. Do BSK sa dostanú dvaja zvolení poslanci.
Rastislav Blaško, PhDr. Mgr. - nezávislý kandidát
Maroš Borza, Ing. - Slovenská národná strana
Andrea Čajkovičová - SME RODINA - Boris Kollár
Milan Grell, PhDr. - nezávislý kandidát
Peter Kremský, Mgr. - nezávislý kandidát
Roman Mács, JUDr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Richard Oravec, Mgr. - nezávislý kandidát
Juraj Pátek, Ing. - nezávislý kandidát
Karol Polanský - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Oliver Solga, Mgr. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Jozef Valko - Slovenská národná strana
Volebný obvod číslo 18 zahŕňa obce Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné, voliči budú vyberať jedného poslanca.
Zuzana Achbergerová, Bc. - SME RODINA - Boris Kollár
Štefan Gašparovič, JUDr. - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Marek Hlavatý - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Oľga Jarošová, PhDr. Mgr., PhD. - nezávislý kandidát
Edmund Kalianko - nezávislý kandidát
Marek Staňo, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Vo volebnom obvode číslo 19 budú voliť obyvatelia Modry, Šenkvíc a Vinosadov, voliči budú vyberať jedného poslanca.
Dominik Bučurič, JUDr. - nezávislý kandidát
Patrik Dubovský, PhD. - nezávislý kandidát
Peter Fitz, Mgr. - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Alexander Held, Mgr. - ŠANCA
Terézia Holecová - Slovenská národná strana
Ján Chalabala - Modra Komunistická strana Slovenska
Karol Kokoška - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Štefan Zabák, Mgr. - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Do volebného obvodu číslo 20 partia Báhoň, Budmerice, Častá, Ool'any, Dubová, Jablonec, Pila, Štefanová, Vištuk a dve obce okresu Senec: Igram, Kaplna, voliči budú vyberať jedného poslanca.
Radovan Mičunek, RNDr. Ing. Mgr., PhD. - nezávislý kandidát
Jozef Mikuš - Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
Jozef Mruškovič - MOST - HÍD, SMER sociálna demokracia, SKOK - Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ - DS Slovenská demokratická a kresťanská únia Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
Marcel Olša, Mgr. - nezávislý kandidát
Ivan Patoprstý, Ing. - Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska